NOWA WANIENKA

Po kilku miesiącach prac projektowych, testach, udoskonaleniach – mamy ją! Nową, lekką, poręczną wanienkę do prezentacji naszych rozpylaczy polowych.

Wanienka waży nieco ponad 6 kg i zmieści się na przednim siedzeniu w aucie. Wygięty pałąk jest zarówno drogą przepływu cieczy, miejscem montażu głowicy, jak i poręcznym uchwytem do przenoszenia wanienki. Głowica systemu ARAG ma cztery pozycje, można więc pokazać cztery rozpylacze (lub rozlewacze RSM) bez konieczności wymiany dyszy. Jednak i sama wymiana nie stanowi problemu, zajmuje kilka sekund. Ciecz przepływa w obiegu zamkniętym – potrzebujemy około 5 litrów wody. W sezonie zimowym zalecamy dodanie zimowego płynu do spryskiwaczy samochodowych, wtedy unikniemy zamarznięcia cieczy wewnątrz rurek. Aby strumień cieczy był odpowiednio wyeksponowany, na tylnej ściance zostały zainstalowane lampki led. Pokaz pracy rozpylaczy wymaga tylko podłączenia do zwykłego gniazdka.

Wanienka została w całości zaprojektowana i wykonana przez ekipę ALBUZA.

Pierwsze egzemplarze trafiły już do dystrybutorów ALBUZA.

Na zdjęciach: dane techniczne WANIENKI POKAZOWEJ ALBUZA, iluminacje przy zapalonych lampkach, prototypy pod choinką w siedzibie ALBUZA, pierwsze prace i dyskusje nad wanienką – Bartosz Adamiak i Krzysztof Bott.

2021-03-16T17:38:53+01:00 2021/03/16|